Sypho Web Tasarım, Konumlandırma ve Arama Motorlarına Kayıt Hizmetleri SİTE HARİTASI | BİZE ULAŞIN | ENGLISH
© Copyright
Hakkımızda Hizmetlerimiz Neden Konumlandırma? Referanslarımız S.S.S
 
Sypho.com Gizlilik Şartları
 

  Sypho.com'un ziyaretçisi olarak, kendinizi rahat hissedebilmeniz için, sizlere güvenebileceğimiz bir ortam sunmayı ilke olarak benimsiyoruz. Sypho.com üyesi olarak, sahip olduğunuz gizlilik haklarınız şunlardır:


1. E-posta adresiniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve e-posta ile spam pazarlama yapma amacıyla kullanılmayacaktır.

2. Girdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler hiç bir şekilde başka tüzel ya da gerçek kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, Sypho Web Tasarım ve Konumlandırma Hizmetleri tarafından müşteri profili ve ilintili konularda araştırma amacıyla kendi bünyesinde kullanılabilir.

3. Dilediğiniz an bilgilerinizin iptali için info@sypho.com adresine başvurabilirsiniz. Başvurunuz ile birlikte, sisteme kayıtlı olan tüm bilgileriniz silinecektir.

4. Ücretsiz arama motoru kayıt rapor istemi sırasında, verdiğiniz bilgilerin gerçek olması sizin yararınızadır. Bu şekilde kurumunuzun web sitesi hakkında raporunuz size 48 saat içerisinde çok daha kolay bir şekilde ulaştırılabilecektir.

5. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin ya da kurumun (siz izin vermediğiniz sürece) sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Yukarıdaki Gizlilik İlkeleri, sizin bireysellik haklarınızı garanti altına almaktadır.
Her türlü öneri, eleştiri ve tecrübelerinizi aktarmanız için e-posta adresimiz: info@sypho.com

 
Copyright © 2002 SYPHO  Her Hakkı Saklıdır... | Gizlilik Şartları