Sypho Web Tasarım, Konumlandırma ve Arama Motorlarına Kayıt Hizmetleri SİTE HARİTASI | BİZE ULAŞIN | ENGLISH
© Copyright
Hakkımızda Hizmetlerimiz Neden Konumlandırma? Referanslarımız S.S.S
 
© COPYRIGHT 2002 - SYPHO WEB TASARIM VE KONUMLANDIRMA HİZMETLERİ
 

Bu site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, SYPHO Web Tasarım ve Konumlandırma Hizmetleri'nın yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmada da, site sahibinin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğuna dair bölümlerin korunması zorunludur.

Bu site içeriğinde kullanıcılar tarafından iletilen görüş ve düşüncelerden doğan sorumluluk; görüş ve düşüncenin sahibi olan kullanıcıya aittir. Bu nedenle SYPHO Web Tasarım ve Konumlandırma Hizmetleri'ne sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Bu site kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik, bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler nedeniyle SYPHO Web Tasarım ve Konumlandırma Hizmetleri 'ne sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

 
Copyright © 2002 SYPHO  Her Hakkı Saklıdır... | Gizlilik Şartları