SYPHO Web Tasarımı, Arama Motorlarına Kayıt ve Konumlandırma Hizmetleri SİTE HARİTASI | BİZE ULAŞIN | ENGLISH
Hakkımızda / Vizyonumuz
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Neden Konumlandırma? Referanslarımız S.S.S
Biz Kimiz? Misyonumuz Vizyonumuz Neden SYPHO?
     
 

SYPHO ile Arama Motoru Optimizasyonunda önde olun!

 
 

Arama Motoru Küresel ekonominin yeni iş yapma medyası olarak internetin ağırlığı gün geçtikçe artmaktadır. Sypho Web Tasarım ve Konumlandırma, bu trendin farkındalığı ile kurumsal sitelerinin arama motorlarındaki konumlandırma optimizasyonunda bir marka ve teknoloji yaratmayı amaçlamaktadır. Değişik sektörlerden müşterileri ile birçok alanda web pazarlama ve stratejileri konusunda bilgi birikimini sürekli artırma niyet ve gayretindedir. Bilginin içinde bulunduğumuz yüzyılın en değerli metası olduğu bilinci ile hareket eder.

Alanında her türlü gelişimi ve yeniliği yakından takip ederek, müşterilerine çağın gerektirdiği hizmeti sunar. Yurt içi ve yurt dışındaki yazınsal materyali takip ederek alanındaki know-how'unu sürekli artırma hedefindedir. Kazandığı bilgileri sürekli olarak müşterileri ile paylaşarak, müşteri ve iş ortakları ile büyümeyi en önemli değeri olarak kabul eder.

Kendisine birincil iş alanı olarak seçtiği arama motorları optimizasyonun Türkiye için öneminin farkında olup gerekli hassasiyeti ve titizliği göstermektedir. Sanayi ve teknoloji devrimlerinden geri kalan ülkemizin internet teknolojilerinde ön sıralarda olması için gerek yurt içi gerekse yurt dışında parmakla gösteilecek işler yapmayı hedefler. Web'in birkaç açıkgöz için para kazanmanın ötesinde öneminin farkında olup ülke içindeki kurumlara geri dönüş alabilecekleri yatırımları önerir. Tasarımdan web uygulamaya kadar tüm projelerinde müşterilerinin ve dolayısı ile ülkesinin kazanmasını birinci ve en önemli hedefi olarak kabul eder.

Sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da sunduğu tüm hizmetlerde adından söz ettiren bir firma olma amacını güder. Sypho, vizyonu içerisinde yer alan tüm hedeflerini en yakın solukta kazanımını sağlama amacıyla çalışır.

 
     
  Biz Kimiz?  
  Misyonumuz  
  Vizyonumuz  
  Neden SYPHO?  
     
  Arama Motorlarındaki Konumunuzu Merak Ediyorsanız Tıklayın...  
     
Arama Motoru
Analiz Raporu
Aşağıdaki forma adınızı soyadınızı ve web sitenizin adresini yazın, sitenizin popüler arama motorlarındaki durumunu özetleyen raporunuzu gönderelim...
Ad Soyad :
Web Siteniz :
Fiyatlarımız
Web Tasarımı
Konumlandırma
Raporlama
Hosting
Alan Adı Kayıt
Arama Motoru
Yahoo! LookSmart
Google AOL
MSN Lycos
Altavista Hotbot
Excite FAST
Inktomi

SYPHO

Web Tasarım &
Konumlandırma Hizmetleri
Belediye Hekim Sok. No: 4/2
Bakırköy / Istanbul
Tel : 0212 570 36 87
Fax : 0212 570 83 62
info@sypho.com
Copyright © 2002 SYPHO  Her Hakkı Saklıdır... | Gizlilik Şartları