SYPHO Web Tasarımı, Arama Motorlarına Kayıt ve Konumlandırma Hizmetleri SİTE HARİTASI | BİZE ULAŞIN | ENGLISH
Referanslarımız
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Neden Konumlandırma? Referanslarımız S.S.S
     
 

Bundan öncekiler size, siz bundan sonrakilere...

 
     
  WEB TASARIMI PROJELERİMİZ  

 
EURASIA-TRAVEL.COM

Web Tasarımı bir turizm portalı olarak yapılan sitede ASP, Flash ve Java Teknolojileri kullanıldı. Henüz test aşamasında olan eurasia-travel.com zengin bilgi sayfaları ve içeriği ile içinde bulunduğu sektörde adından sıkça söz ettiriyor.

International Symposium on Industrial Building Stones and Building Minerals'in resmi sitesi olan imbs2003.org, online abstract gönderimi ve zengin içerikli web tasarımı ile Türkiye'nin kongre turizmine katkıda bulunuyor.

13. Afro Asian Congress of Ophtalmology'nin resmi sitesi olan afroasian2004.com'un web tasarımı davetçisi olduğu kongrenin konseptini yansıtacak şekilde yapıldı. 2004'de yapılacak olan site test yayınında.

The Society of Incentive & Travel Executives'in Türkiye sitesi olan siteturkey.org., sade tasarımı ve görselliği ile göz dolduruyor. Turizm konusunda içerik de sağlayan sitede basın bültenleri için online kayıt hizmeti de yer alıyor.

Bursa'nın önde gelen firmalarından olan Orakçı Şirketler Grubu'nun web tasarımı bir çevre portalı görüntüsünde tasarlandı. Haber, referans, faydalı bilgiler gibi ek içeriğin online ve eş zamanlı olarak yönetim sayfalarından güncellenebildiği orakci.com, temsil ettiği sektörde iddasını web sitesi ile arttırıyor.


Türkiye'nin sayılı tekstil makinaları yedek parça sanayicilerinden olan Orsan Parça Sanayi'nin web sitesi orsanops.com, eşzamanlı güncellenebilir ürün bilgileri ve parça arama motoru ile adını dünyaya duyuruyor.


Elektronik İşleme konusunda yatırımı ve vizyonu ile Türkiye'de sayılı firmalardan biri olan Deniz İşleme'nin web tasarımı, inceliği ve görselliği ile ön plana çıkıyor.


Dünyanın önde gelen otel zincilerinden olan Inter-Continental Hotel'in web sitesi Borrias Communications ile ortak bir proje ile hazırlandı. Tasarım aşamasında olan web sitesi çok yakında yayında...


24-27 Mart 2004 tarihleri arasında düzenlenecek olan Ifta International Family Therapy Congress 2004 kongresinin resmi web sitesidir.


Yeni kurulmakta olan Cingıllıoğlu Holding' e ait CBank' ın resmi sitesidir.


8-10 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan Earth System 2004 kongresinin resmi web sitesidir.

 

 
  WEB UYGULAMA PROJELERİMİZ  
 


2 bin'den fazla sayfadan oluşan guidetoturkey.com'da online otel, golf ve tur reservazyon hizmetleri veriliyor. ASP ve SQL teknolojileri kullanılan site geçtiğimiz yıl en başarılı site girişimlerinden biri olarak ödül aldı.

 
  KONUMLANDIRMA PROJELERİMİZ  
 

Sypho.com
Ekspofaktoring.com
Imbs2003.org
Bulteks.com
Orsanops.com
Bipschools.net
sunpowerltd.com
ozarar.com
guverciniletisim.com
sukrugoksu.com
Belvurentacar.com
egitimnoktasi.com

 
     
  Arama Motorlarındaki Konumunuzu Merak Ediyorsanız Tıklayın...  
Arama Motoru
Analiz Raporu
Aşağıdaki forma adınızı soyadınızı ve web sitenizin adresini yazın, sitenizin popüler arama motorlarındaki durumunu özetleyen raporunuzu gönderelim...
Ad Soyad :
Web Siteniz :
Fiyatlarımız
Web Tasarımı
Konumlandırma
Raporlama
Hosting
Alan Adı Kayıt
Arama Motoru
Yahoo! LookSmart
Google AOL
MSN Lycos
Altavista Hotbot
Excite FAST
Inktomi

SYPHO

Web Tasarım &
Konumlandırma Hizmetleri
Belediye Hekim Sok. No: 4/2
Bakırköy / Istanbul
Tel : 0212 570 36 87
Fax : 0212 570 83 62
info@sypho.com
Copyright © 2002 SYPHO  Her Hakkı Saklıdır... | Gizlilik Şartları