SYPHO Web Tasarımı, Arama Motorlarına Kayıt ve Konumlandırma Hizmetleri SİTE HARİTASI | BİZE ULAŞIN | ENGLISH
Hakkımızda / Neden SYPHO?
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Neden Konumlandırma? Referanslarımız S.S.S
Biz Kimiz? Misyonumuz Vizyonumuz Neden SYPHO?
     
 

SYPHO ile Farkınız olsun!

 
 

Arama MotoruSınırların ortadan kalkarak tüm dünyanın neredeyse tek bir ekonomi haline geldiği günümüzde, internet iş yapmanın en kolay ve en ucuz yollarından biridir. Şirketler arası internette iş yapma değerinin 300 milyar dolarlara çıktığı 2002 yılında, Türkiye içerisinde yer alan firmalar da web sitesi sahibi olmaktan öte, bu dünyanın gereklerini karşılayacak stratejileri belirlemek zorundadır. Bu stratejiler çağın önde gelen trendleri ile paralellik arz etmek zorundadır.

Sypho, altı milyardan fazla sayfanın bulunduğu uçsuz bucaksız internet evreninde yer alan firmaların ulaşılamaz birer ıssız ada olmaktan çıkmasını sağlayacak arama motoru konumlandırma danışmanlık ve teknoloji hizmetini verir. Bu hizmetin verilmesi için gerekli olan her türlü eğitim ve know-how sahibi olan Sypho, kurumları birer müşteriden öte olarak uzun soluklu iş ortakları gibi görür.

Arama motorlarında konumlandırmanın temelinde, temsil ettiği kurumun içinde bulunduğu sektörü anlamanın öneminin farkında olarak, müşterisinin web üzerinden en optimum geri dönüşü almasını hedefler. Deneyimli ve profesyonel Konumlandırma, Tasarım ve Web Uygulama Geliştirme Ekibi ile müşterileri ile ortak çalışarak kurumlar için en iyi çözümleri üretir.

 
     
  Biz Kimiz?  
  Misyonumuz  
  Vizyonumuz  
  Neden SYPHO?  
     
  Arama Motorlarındaki Konumunuzu Merak Ediyorsanız Tıklayın...  
     
Arama Motoru
Analiz Raporu
Aşağıdaki forma adınızı soyadınızı ve web sitenizin adresini yazın, sitenizin popüler arama motorlarındaki durumunu özetleyen raporunuzu gönderelim...
Ad Soyad :
Web Siteniz :
Fiyatlarımız
Web Tasarımı
Konumlandırma
Raporlama
Hosting
Alan Adı Kayıt
Arama Motoru
Yahoo! LookSmart
Google AOL
MSN Lycos
Altavista Hotbot
Excite FAST
Inktomi

SYPHO

Web Tasarım &
Konumlandırma Hizmetleri
Belediye Hekim Sok. No: 4/2
Bakırköy / Istanbul
Tel : 0212 570 36 87
Fax : 0212 570 83 62
info@sypho.com
Copyright © 2002 SYPHO  Her Hakkı Saklıdır... | Gizlilik Şartları