SYPHO Web Tasarımı, Arama Motorlarına Kayıt ve Konumlandırma Hizmetleri SİTE HARİTASI | BİZE ULAŞIN | ENGLISH
Hakkımızda / Misyonumuz
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Neden Konumlandırma? Referanslarımız S.S.S
Biz Kimiz? Misyonumuz Vizyonumuz Neden SYPHO?
     
 

SYPHO ile Arama Motorlarında Hak Ettiğiniz Yeri Alın!

 
 

Arama MotoruMisyon olarak Sypho, web sitenizin ulaşılabilirliğini ve marka farkındalığını artırmayı ve böylece web yatırımınızdan maksimum geri dönüş almanızı hedeflemektedir. İşinizi ve içinde bulunduğunuz sektörü algılamak için paralel araştırmalar yaparak sizi, markanızı, mesajınızı yansıtmak için optimum çözümler ve ihtiyaç duyacağınız her türlü danışmanlığı sunar.

Siz ve sektörünüzden aldığı bilgilerin analizi ve araştırmaların gücüyle birlikte internet dünyasında kurumunuzun en iyi şekilde temsil edilmesini ve pazarlamasını sağlayacak en etkin stratejinin belirlenemesini ve uygulanması için gerekli olan danışmanlığı sunar.

Misyonumuz, sizi temsil ettiğiniz sektör ve ürünlerde internet dünyasında ulaşılabilirliğinin anahtarı olan arama motorlarında ön sıralarda konumlandırmaktır. Arama motorlarında kurumunuza en iyi konumu sağlayacak anahtar kelimelerin belirlenmesi için ayrıntılı araştırmalar yaparak sitenizi internet evreninde ıssız bir ada olmaktan kurtarır.

Tasarım ve web uygulama ekibimizin çağın ekonomisini şekillendirecek en son internet teknolojileri ile siteniz için optimum çözümler sunar. Bu çözümler sitenizin görselliği ve işlevselliğini optimum derecede artırmayı ve daha fazla internet karı kazanımını hedefler. Tasarım ve web uygulama ekibimizle dirsek temasında çalışan konumlandırma ekibimiz web sitenizin ihtiyaç duyabileceği her türlü teknik ve pazarlama danışmanlığını sunar.

 
     
  Biz Kimiz?  
  Misyonumuz  
  Vizyonumuz  
  Neden SYPHO?  
     
  Arama Motorlarındaki Konumunuzu Merak Ediyorsanız Tıklayın...  
     
Arama Motoru
Analiz Raporu
Aşağıdaki forma adınızı soyadınızı ve web sitenizin adresini yazın, sitenizin popüler arama motorlarındaki durumunu özetleyen raporunuzu gönderelim...
Ad Soyad :
Web Siteniz :
Fiyatlarımız
Web Tasarımı
Konumlandırma
Raporlama
Hosting
Alan Adı Kayıt
Arama Motoru
Yahoo! LookSmart
Google AOL
MSN Lycos
Altavista Hotbot
Excite FAST
Inktomi

SYPHO

Web Tasarım &
Konumlandırma Hizmetleri
Belediye Hekim Sok. No: 4/2
Bakırköy / Istanbul
Tel : 0212 570 36 87
Fax : 0212 570 83 62
info@sypho.com
Copyright © 2002 SYPHO  Her Hakkı Saklıdır... | Gizlilik Şartları