SYPHO Web Tasarım, Arama Motorlarına Kayıt ve Konumlandırma Hizmetleri SİTE HARİTASI | BİZE ULAŞIN | ENGLISH
Hakkımızda / Biz Kimiz?
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Neden Konumlandırma? Referanslarımız S.S.S
Biz Kimiz? Misyonumuz Vizyonumuz Neden SYPHO?
     
 

Bakir bir konu olarak Arama Motorları...

 
 

Arama Motoruİnternetin hala önemli bir iş alanı olmaktan çok moda olduğu bir ülkede Sypho olarak bizler, kendine iş alanı olarak bilişim ve ilintili teknolojileri seçtik. Uçsuz bucaksız bu uzmanlık dalında, web merkezli uygulamalar başta olmak üzere çağın gerektirdiği her yeni teknolojiyi yakından izleyerek projelerimizde fark yaratma amacındayız. "Farklı olan farkı görür" düstürundan hareketle, web üzerinde kendi marka ve stilini yaratma amacını güden Sypho ekibi, günde 6 milyondan sayfa yeni ilave edilen internet teknoloji mimarisinde Türkiye'de hala bakir bir konu olan arama motorlarını ve arama motorlarına kayıt işlemini seçmiştir.

Arama motorlarının kendilerine has özellikleri ile birlikte arama motoru teknolojisini yakından izleyerek, kurumsal alanda firmaların arama motorları üzerinden en iyi konumu edinmelerini sağlayacak bilgi birikimi sahibi olan Sypho Konumlandırma Ekibi, arama motorları teknolojisinin tek başına yeterli olmadığının da farkındadır. Bu nedenle en yeni pazarlama teknolojilerinin ışığında bizler, kurumsal siteye trafiğin artırılmasının yanı sıra, sektörel ve arama motorları teknolojisi değişikliklerini yakından izleyerek internet sitenizin uzun soluklu bir geri dönüş sağlamasına yardımcı olmayı amaçlamaktayız.

Arama motorları optimizasyonun web sitelerinin tasarımından başladığından hareketle profesyonel bir Web Tasarım Ekibi de bu alanda uzmanlaşmıştır. Görsel yönden güçlü tasarımlar yapan ekibimizin yanında B2C ve B2B web uygulamasını üstlenebilecek bir Web Uygulama Geliştirme Ekibi de kadromuz dahilindedir.

 
     
  Biz Kimiz?  
  Misyonumuz  
  Vizyonumuz  
  Neden SYPHO?  
     
  Arama Motorlarındaki Konumunuzu Merak Ediyorsanız Tıklayın...  
Arama Motoru
Analiz Raporu
Aşağıdaki forma adınızı soyadınızı ve web sitenizin adresini yazın, sitenizin popüler arama motorlarındaki durumunu özetleyen raporunuzu gönderelim...
Ad Soyad :
Web Siteniz :
Fiyatlarımız
Web Tasarımı
Konumlandırma
Raporlama
Hosting
Alan Adı Kayıt
Arama Motoru
Yahoo! LookSmart
Google AOL
MSN Lycos
Altavista Hotbot
Excite FAST
Inktomi

SYPHO

Web Tasarım &
Konumlandırma Hizmetleri
Belediye Hekim Sok. No: 4/2
Bakırköy / Istanbul
Tel : 0212 570 36 87
Fax : 0212 570 83 62
info@sypho.com
Copyright © 2002 SYPHO  Her Hakkı Saklıdır... | Gizlilik Şartları